Forum warmińsko-mazurskich kibiców

Forum warmińsko-mazurskich kibiców


#1 2010-04-29 12:27:08

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 24
Punktów :   

Kwiecień 2010

Relacja Olimpii Elbląg :

28.04.2010 | Olimpia - Resovia 2-0

U nas młyn 200- 300 osób w porywach do 350, plus jak to zwykle bywa u nas kilkadziesiąt osób dopinguje z Prostej. Resovi na liście 42 osoby ( mogło ich być więcej) z jedną flagą, przyjeżdżają spóźnieni, wchodzą w drugiej połowie. Raczej nie dopingują. U nas doping dość przeciętny, dobrze wychodziły nam tylko śpiewy na dwie strony.
Prezentujemy oprawę- transparent "Wracamy wykonać powierzone zadanie" z postacią kibica trzymającego racę i sportowca w huście trzymającego gardę. Na sektorze rozwijamy pasy materiału i machamy flagami na kij.
Ostatatnie 5 minut machamy flagami.
Z nami przedstawiciele Legii Warszawa i Sparty Brodnica.

Offline

 

#2 2010-04-29 14:08:17

 ŁysyKSD

Nowy użytkownik

Skąd: Nowe Miasto Lubawskie
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Kwiecień 2010

28.04.2012 | Olimpia Grudziądz - Bałtyk Gdynia

Termin zaległego meczu Olimpii z Bałtykiem przypadł w środę a co za tym idzie zapowiadało to słabe liczby po obu stronach. Postanowiliśmy tego dnia wesprzeć układowiczów z Olimpii i do Grudziądza wybieramy sie dwiema furami. Olimpii w młynie ok. 100 osób, na płocie lądują dwie flagi w tym jedna nasza. Bałtyk tego dnia stawił się w sektorze dla gości w 40 osób + 3 Cartusia Kartuzy. Po meczu do późnych godzin melanżujemy z chłopakami z Olimpii i w dobrych humorach wracamy do NML.


Wszystko co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Sarbinowie savo tmbadboys